Yıkama İşlemlerimiz

El Dokuma Halı

 

Sizlerin yıllarca özenle kullanmakta olduğunuz halılarınızı bizde aynı özenle ve titizlik ile dokuma ilaçlarını kullanarak yıkıyoruz.

 

 

Shaggy Halı

 

Halınızın yıkama işlemi yapılmadan önce toz alma makınasından geçirilmesi ve kuruma işlemi bitiminden sonra hav makinamızdan geçirdigimiz için ipliklerin arasında toplanan kıl ve yabancı cisimlerin temizlenmesi %99,9 giderilmesi sağlanmaktadır.

Renkli ve Beyaz Yastık Kırlent

 

Renkli ve Beyaz ürünleriniz temizlenmesi sırasında herhangibir renk solması yaşanmaz

 

Saçaklı Yün Halı

 

Yün halılarınızın yıkanmasında kullanmakta olduğumuz bitlisel ilaçlar ile zarar vermeden yıkama işlemini gerçekleştırıyoruz.

Mepa ve Yün Halı

 

Kullanmakta olduğunuz  Yün halılarınızın üzerine kaza ile dökülen sıcak çay vb. içecekleri  hemen sıcakken silmez seniz bizde yıkama işleminde &99,9 lekelerin çıkarılmasını sağlıyoruz.

Yerinde Halı Flex Yıkama

 

Bulunduğu yerden çıkarılması mümkün olmayan halılarınızın temizleme işlemlerinde ekibimiz özel ekipmanlar ile evinizde ofisinizde temizlik işlemini gerçekleştirmektedir.

Koltuk ve Yatak Yıkama

 

Koltuklarınız ve  Yataklarınızın

temizlenmesi için özel olarak üretilen yıkama ürünleri ile yapılan yıkamalarımızda koltuk ve yataklarınıza herhangibir zarar vermeden temizleme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Zebra Stor Perde

 

Evinizde temizleme işlemini yapamadığınız Zebra ve düz stor perdelerinizin temizleme işlemini fabrikamızda gerçekleştiriyoruz ve evinize tekrar getiriyoruz.

Yün Yorgan ve Battaniye

 

Evinizde makinanızda yıkaması mümkün olmayan yorgan ve battaniyelerinizi fabrikamızdaki makinamızda hijyenik bir şekilde yıkanması ve temizlenmesini gerçekleştiriyoruz.

Copyright © 2012-2016 dbhaliyikama.com

  • Facebook Social Icon